השכרת מקרן

כל הפרטים על השכרת מקרנים מדוד גולן ציוד לאירועים

כמעט כל אירוע מצריך היום מקרנים להשכרה כדי להוסיף עוד נופך למסיבה ולספק עניין ובידור לאורחים. מעולם לא הפעלתם מקרן ואין לכם מושג איפה למצוא אחד כזה? לנו בדוד גולן ציוד לאירועים יש את כל הפתרונות וכמובן -ציוד לאירועים שאתם צריכים כדי להפיק אירוע מהסרטים.

בואו לראות כמה קל לבצע השכרת מקרן לכל מטרה עוד היום.

כל הסיבות למציאת מקרן להשכרה

השכרת מקרנים מיועדת לכל מי שמעוניין להקרין מצגת, סרטון, שיר, הרצאה, ברכה וכדומה על מסך ענק לעיני צופים רבים. לכן, ניתן למצוא היום מקרנים בכנסים מקצועיים רבים, מסיבות ימי הולדת, בת מצוות ובר מצוות, חתונות ואפילו בריתות.

באמצעות המקרן ניתן להחליף תמונות של הזוג המאושר, של הילד הרך שזה עתה נולד, של הילד שהגיע לגיל המצוות, וכן להקרין מצגת עסקית להשקת מוצר חדש ועוד ועוד.

לא חשוב היכן מתקיים האירוע שלכם, מקרנים להשכרה יכולים לשרת אתכם בכל מקום ובכל סנגון של מבנה, בין אם זה אולם אירועים, מועדון, בבית או אפילו ביער. השכרת מקרן יכולה להיות אטרקציה לכל דבר ועניין כשיודעים לעשות איתו שימוש נכון ויעיל.

מה כוללת השכרת מקרן ולמה לשים לב?

  • – יש לציין כי מקרן להשכרה צריך להיות מאיכות טובה ולשמש אתכם ממש כמו שמערכת קולנוע היתה עושה זאת. איכות התמונה על גבי מסך גדול היא טובה מאוד עם מקרנים מקצועיים וניתן להעביר באמצעותם קול, תמונה ומוסיקה ברמות הגבוהות ביותר.
  • – כמובן שאיכות המקרן תתבטא גם דרך המסך ולכן יש להקפיד על כך שגם המסך יהיה איכותי, אחרת הצופים לא יוכלו לראות תמונה בהירה וברורה ויתקשו להנות מהאטרקציה, הקליפ המיוחד, התמונות או המצגת שלכם.
  • – יש לוודא כי בעת הפעלת המקרן הוא עומד על משטח יציב וחזק, כי רק בצורה כזו הוא יוכל להעביר את התמונה בצורה ברורה ואיכותית.
  • – כשמשכירים מקרן, חשוב ליידע את החברה המשכירה במיקום האירוע שלכם (האם מתקיים בלילה או בבוקר, האם בחוץ או בפנים, בחורף או בקיץ, וכו'), ולוודא כי יש ביכולתה לספק לכם את כל האביזרים המשלימים, ההדרכה ובמיוחד את המקרן המתאים ביותר לאירוע.
  • – בנוסף יש לדאוג לשלט שיפעיל את המקרן מרחוק, ושיהיה נוח וקל לתפעול. ישנם מקרנים שאמנם מחברים למחשב, אך גם לאלו יש היום שלטים מיוחדים שימנעו מכם את ההתעסקות המתישה עם המחשב במשך הקרנת הסרט או המצגת ותוכלו לשלוט על העניינים גם מרחוק ובקלות.

מקרנים להשכרה מצריכים מפעיל או לא?

אנשים רבים שמתכוונים להפיק אירוע ורוצים להקרין דבר מה על מסך גדול, מבינים מהר מאוד כי רכישה של מקרן היא עניין בכלל לא זול וגם מיותר למדי, ולכן הם פונים לחברות הרבות דוגמת דוד גולן ציוד לאירועים למציאת מקרן להשכרה בצורה חד פעמית וחסכונית.

פעמים רבות אנו נשאלים האם יש צורך בנוסף להשכרת המתקן גם במישהו מנוסה שיתפעל אותו וידאג להקרנת המצגות כל הערב. התשובה לכך היא שאין הכרח במפעיל, שכן את המקרנים כל אחד יכול להפעיל לאחר הדרכה קצרה ופשוטה. אך למרות זאת, אם תחליטו שאתם זקוקים בכל זאת למישהו מהצוות שלנו שיתקין לכם את המקרן בשטח ויסייע לכם להפעילו באירוע, נוכל לספק לכם גם את השירות הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *