השכרת תאורה

מארגנים אירוע או עמלים על הפקה וכל מה שחסר לכם או אחד הדברים שחסרים לכם הם אמצעי תאורה?

דוד גולן ציוד לאירועים מציעה לכם שירותי השכרת ציוד, השכרת תאורה ושאר ציוד הכרחי או נלווה למסיבות ואירועים מכל סוג ובכל מקום.

לא כל מקום בו בוחרים לערוך אירוע או מסיבה – מצויד בכל הציוד הנחוץ להפקה, בעיקר אם החלטתם לקיים את האירוע לא במועדון, באולם או בגן אירועים, אלא בבית או בשטח פתוח, בגינה או בטבע.

כדי שכל הציוד הדרוש יהיה שם ולא תאלצו להתפשר, אתם יכולים פשוט לשכור אותו.

השכרת תאורה וציוד נוסף לאירועים והפקות – כדי שלא יחסר דבר

אם פעם מסיבות ואירועים ביתיים והפקות עצמאיות היו ברובן מינימליות והמארגנים היו צריכים לחפש אחר מישהו שיש לו ציוד ושיסכים להשאיל להם או להסתפק במה שיש, היום המצב שונה וישנה אפשרות לשכור ציוד מקצועי ומתקדם, לעשות בו שימוש לצורך האירוע ולאחר מכן להחזירו.

לא צריך להתרוצץ ולחפש, לא צריך לבקש טובות מחבר של חבר של חבר וכמובן לא צריך לרכוש, אפשר פשוט לשכור, כמעט כל מה שעולה על דעתכם, אם זה השכרת תאורה – תאורת אווירה, תאורה עם אפקטים לרחבת הריקודים, תאורה לאירוע הנערך בשטח וכדומה, ואם זה השכרת ציוד אחר.

דוד גולן ציוד לאירועים עוסקת בהשכרת ציוד ואטרקציות לאירועים. מלבד תאורה יש אופציות רבות נוספות ביניהן – ציוד הגברה, גנרטורים, ואפילו שירותי השכרת מקרנים ומסכים במבחר גדלים, פינות ישיבה (שולחנות, כסאות, מחצלות, פוטונים, כריות וכדומה), דוכני מזון במגוון סגנונות ומבחר עשיר של סוגי אוכל, מתקנים ומשחקים, מתנפחים ושלל אטרקציות אחרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *