מתנפחים למכירה

מתנפחים לאירועים – לקנות או לשכור?

הורים שמתכננים אירועים לילדים, זוגות שעומדים להתחתן וכדומה מחפשים כל הזמן אחר פתרונות חדשים ומוצלחים להעסיק את הילדים באירוע וליצור עבורם אווירה מהנה ומעניינת. אחת הדרכים לעשות כן היא על ידי מתנפחים למכירה או השכרת מתנפחים, אותם מתקני ענק מרשימים שכל אחד יכול לקפוץ עליהם או להתגלש מהם בכיף גדול.

מתלבטים אם לקנות או לשכור? אנחנו בדוד גולן ציוד לאירועים פותרים לכם את הדילמה.

מתקנים מתנפחים – איך זה נראה?

לפני שניכנס להתלבטות אם לקנות או לא לקנות, רצינו לתאר עבורכם את סוגי המתקנים המתנפחים שלנו שאף ילד לא יכול לעמוד בקסמם:

בין הנפוצים ביותר שבהם תוכלו לשכור מתקן מתנפח בסגנון ג'ימבורי, קירות טיפוס שהנפילה מהם רכה ונעימה, זירות סומו או איגרוף קופצניות, מגלשות ענקיות, מתקני מים וגלשנים מתנפחים. וכל אלה הוא רק חלק זעיר מרשימה ארוכה של מתנפחים צבעוניים, ענקיים.

מתנפחים למכירה – רעיון טוב או רע?

האמת היא, שאלא אם יש לכם מאחורי הבית חצר ענקית ומטופחת והרבה ילדים בסביבה באופן שוטף, לא צריך היום לקנות מתנפחים לאירועים. רכישה של מתקנים כאלו יקרה למדי ולא הכרחית, במיוחד אם אתם לא חוגגים אירועים בכל יום בשנה אלא רק פעם בכמה חודשים או שנים.

בנוסף, קחו בחשבון שיש לתחזק את המתקנים האלו במידה והם נותרים מנופחים אצלכם בחוץ, לדאוג שיהיו בסביבה בטוחה שלא תוביל לפיצוצם, לכסות אותם כשיורד גשם וברד, וכו' וכו', כאשר אין כל צורך אמיתי לעשות זאת. אנו מחזיקים את המתקנים אצלנו ומוודאים שכשהם יגיעו אליכם לאירוע, הם במצב הכי טוב שיכול להיות.

מה כדאי לוודא לגבי מתנפחים למכירה או השכרה?

ובכל מקרה, בין אם נפלה ההחלטה לקנות מתקנים מתנפחים או לשכור בצורה חד פעמית, חשוב לבדוק שהמתקן שאתם מקבלים עומד בתקני הביטחות וניתן לעשות בו שימוש בלב שקט. אחרי הכול, האחריות שלכם היא לא רק לדאוג שהילדים יהנו אלא גם שיסיימו את האירוע שלמים ובריאים.

מתנפחים לאירועים משכירים בדוד גולן ציוד לאירועים

כולם יודעים שבדוד גולן ציוד לאירועים יש את המתנפחים הכי מדליקים והכי חשוב, שעומדים בכל התקנים החיוניים. נוכל להשכיר לכם את המתקנים (וכמו כן גם שולחנות משחק, מקרנים, ציוד לאירועים, דוכני מזון לאירועים ועוד ועוד) ולשלוח יחד איתם צוות מיומן ומפעיל, או את הציוד והמשחקים בלבד לטיפולכם העצמאי. נשמח לחגוג אתכם ולעזור לכם להפיק אירוע חלומי וקופצני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *