מתקני מים

מתכננים אירוע ומעוניינים לשלב בו מתקני מים או מתנפחים לבריכה, לילדים או למבוגרים? דוד גולן ציוד לאירועים מציעים לכם מבחר מגוון של מתקנים מתנפחים ומשחקי מים ובריכה, בואו לבחון את ההיצע ולבחור אטרקציות לאירוע חווייתי במיוחד.

מתקנים, מתנפחים וכיצד הם משדרגים כל אירוע

בתחום האטרקציות לאירועים ישנה התפתחות מתמדת, וזאת בעיקר כיוון שלאירועים משפחתיים, חברתיים ועסקיים מקום חשוב בחיינו, בעיקר אצלנו, הישראלים, שתמיד מוצאים סיבה למסיבה ומנצלים כל אפשרות לחגיגה.

עם ריבוי האירועים מגיע גם ריבוי האטרקציות, ככה זה כאשר כל אחד מאיתנו מוזמן או מזמין לפחות לכמה אירועים כל שנה. כדי שהאירוע לא יהיה משעמם, כי להתחדש, לשמח, לספק הנאה ואולי גם קצת כדי להרשים חשוב לרובנו שהאירוע לא יהיה עוד אחד שמצטרף לרשימה, חשוב לנו שהמוזמנים ייהנו כמה שיותר, שלא יצאו מאוכזבים ושיזכרו את האירוע.

מתקני מים ומתנפחים הם בין האופציות המרשימות והמוצלחות בתחום האטרקציות ובניגוד למה שנהוג לחשוב הן לא מיועדות רק לילדים או בני נוער, יש אטרקציות רבות המתאימות גם למבוגרים, וגם לא רק לימי כיף אלא גם לאירועים משפחתיים או אירועי חברה, אירועים פרטיים או קהילתיים.

דוד גולן ציוד לאירועים מציעים לכם את האפשרות לשכור מתקני מים, מתנפחים לבריכה או גם וגם, מתקנים ומתנפחים המיועדים לאירועים הנערכים בבריכה אך גם בגני אירועים, בחצר בית פרטי, על מדשאות או בכל מקום אחר באוויר הפתוח.

מתקני מים

בין האפשרויות תמצאו – כדורי רולרבול (כדורי ענק הצפים על המים אליהם ניתן להיכנס ולצוף בתוכם), משחקים לבריכה כמו כדורעף, כדורסל, כדור-יד ועוד, מגלשות קצף ורבים נוספים.

מתנפחים לבריכה

בין האפשרויות תמצאו – מגוון מגלשות מים (קמיקזה, טייפון, קצף ועוד), בריכת קצף, קרחון צף, גשר צף, מתקן JUMPER ורבים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *