תא צילום לחתונה

החתונה שלכם קרבה ובאה, דאגתם כבר למקום, שלחתם כבר הזמנות לאורחים, קניתם שמלה וחליפה, בחרתם תקליטן, צלם ומנות, אך טרם החלטתם בנוגע לאטרקציות? יש לכם הזדמנות מצויינת לעשות זאת כאן ועכשיו בסיוע דוד גולן ציוד לאירועים, הניסיון הידע והמבחר שיש לנו להציע לכם.

תא צילום לחתונה – רעיון מקורי, מפתיע וכובש

תא צילום כשמו כן הוא, עם זאת לא מדובר בתא צילום קטן ופשוט כמו שאולי אתם מדמים לעצמכם, תא צילום לצילומי פספורט כמו שאנחנו מכירים מהקניונים, אלא בתא צילום שונה לגמרי, רחב, מתקדם ומתוחכם אליו מוזמנים להיכנס האורחים, לבחור תלבושות ותפאורה, להצטלם כמו שהם רק רוצים ולקבל מזכרת מרשימה מחתונתכם.

התהליך עצמו חוויתי, עליז ומשעשע והתוצאות הן מפתיעות, משמחות ופעמים רבות אפילו מרגשות, תא צילום לחתונה אפשר להציב בכל פינה בה תבחרו במקום בו אתם עורכים את האירוע ולספק למוזמנים הזדמנות לצאת עם מתנה קטנה שתלווה אותם ותזכיר להם את האירוע גם זמן ארוך לאחר מכן.

מדובר ברעיון שהולך ומסתמן כטרנד, ולא רק בחתונות, אלא גם למגוון אירועים אחרים, בר מצוות, בת מצוות, ברית או בריתה, מסיבות יום הולדת מושקעות ואפילו ימי גיבוש וכיף. הציוד פשוט להפעלה, בזמן שהאורחים נכנסים אל התא הם מקבלים הוראות מפורטות המנחות אותם לאורכו של התהליך והתמונות מודפסות מיד בסיומו.

מתעניינים ברעיונות נוספים? הנה כמה מהם

ציוד נוסף שניתן לשכור בדוד גולן ציוד לאירועים – תא צילום אוטומטי (מכונת צילום), עמדת ברכות דיגיטלית המאפשרת למוזמנים לצלם ולהקליט ברכה לבעלי האירוע, תא הקלטות נייד להקלטת שיר שיקבלו לאחר מכן בדיסק, תא צילום בצורת תא טלפון בריטי אדום, עמדת צילום עם אפקט המעוות את הפנים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *